Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dražíč

Firma Výkup Antik Dražíč je zaměřena na výkup starožitností Dražíč a starožitného nábytku Dražíč po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDražíč ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dražíč a výkup retro doplňků Dražíč jako jsou stará křesla Dražíč, staré kredence Dražíč, chromové gauče Dražíč, starožitné psací stoly Dražíč, starožitné jídelny Dražíč, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dražíč z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dražíč, výkup starožitného nábytku Dražíč, výkup použitého nábytku Dražíč, výkup nábytku Dražíč, výkup chromového nábytku Dražíč, výkup designového nábytku Dražíč, výkup nábytku Halabala Dražíč, výkup křesel Dražíč, výkup porcelánu Dražíč, výkup z pozůstalostí Dražíč, vyklízení pozůstalostí Dražíč. odhad starožitností Dražíč

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI