Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Draženov

Firma Výkup Antik Draženov je zaměřena na výkup starožitností Draženov a starožitného nábytku Draženov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDraženov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Draženov a výkup retro doplňků Draženov jako jsou stará křesla Draženov, staré kredence Draženov, chromové gauče Draženov, starožitné psací stoly Draženov, starožitné jídelny Draženov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Draženov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Draženov, výkup starožitného nábytku Draženov, výkup použitého nábytku Draženov, výkup nábytku Draženov, výkup chromového nábytku Draženov, výkup designového nábytku Draženov, výkup nábytku Halabala Draženov, výkup křesel Draženov, výkup porcelánu Draženov, výkup z pozůstalostí Draženov, vyklízení pozůstalostí Draženov. odhad starožitností Draženov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI