Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dražeň

Firma Výkup Antik Dražeň je zaměřena na výkup starožitností Dražeň a starožitného nábytku Dražeň po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDražeň ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dražeň a výkup retro doplňků Dražeň jako jsou stará křesla Dražeň, staré kredence Dražeň, chromové gauče Dražeň, starožitné psací stoly Dražeň, starožitné jídelny Dražeň, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dražeň z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dražeň, výkup starožitného nábytku Dražeň, výkup použitého nábytku Dražeň, výkup nábytku Dražeň, výkup chromového nábytku Dražeň, výkup designového nábytku Dražeň, výkup nábytku Halabala Dražeň, výkup křesel Dražeň, výkup porcelánu Dražeň, výkup z pozůstalostí Dražeň, vyklízení pozůstalostí Dražeň. odhad starožitností Dražeň

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI