Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Drásov

Firma Výkup Antik Drásov je zaměřena na výkup starožitností Drásov a starožitného nábytku Drásov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDrásov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Drásov a výkup retro doplňků Drásov jako jsou stará křesla Drásov, staré kredence Drásov, chromové gauče Drásov, starožitné psací stoly Drásov, starožitné jídelny Drásov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Drásov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Drásov, výkup starožitného nábytku Drásov, výkup použitého nábytku Drásov, výkup nábytku Drásov, výkup chromového nábytku Drásov, výkup designového nábytku Drásov, výkup nábytku Halabala Drásov, výkup křesel Drásov, výkup porcelánu Drásov, výkup z pozůstalostí Drásov, vyklízení pozůstalostí Drásov. odhad starožitností Drásov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI