Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Drahouš

Firma Výkup Antik Drahouš je zaměřena na výkup starožitností Drahouš a starožitného nábytku Drahouš po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDrahouš ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Drahouš a výkup retro doplňků Drahouš jako jsou stará křesla Drahouš, staré kredence Drahouš, chromové gauče Drahouš, starožitné psací stoly Drahouš, starožitné jídelny Drahouš, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Drahouš z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Drahouš, výkup starožitného nábytku Drahouš, výkup použitého nábytku Drahouš, výkup nábytku Drahouš, výkup chromového nábytku Drahouš, výkup designového nábytku Drahouš, výkup nábytku Halabala Drahouš, výkup křesel Drahouš, výkup porcelánu Drahouš, výkup z pozůstalostí Drahouš, vyklízení pozůstalostí Drahouš. odhad starožitností Drahouš

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI