Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Drahotín

Firma Výkup Antik Drahotín je zaměřena na výkup starožitností Drahotín a starožitného nábytku Drahotín po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDrahotín ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Drahotín a výkup retro doplňků Drahotín jako jsou stará křesla Drahotín, staré kredence Drahotín, chromové gauče Drahotín, starožitné psací stoly Drahotín, starožitné jídelny Drahotín, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Drahotín z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Drahotín, výkup starožitného nábytku Drahotín, výkup použitého nábytku Drahotín, výkup nábytku Drahotín, výkup chromového nábytku Drahotín, výkup designového nábytku Drahotín, výkup nábytku Halabala Drahotín, výkup křesel Drahotín, výkup porcelánu Drahotín, výkup z pozůstalostí Drahotín, vyklízení pozůstalostí Drahotín. odhad starožitností Drahotín

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI