Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Drahotěšice

Firma Výkup Antik Drahotěšice je zaměřena na výkup starožitností Drahotěšice a starožitného nábytku Drahotěšice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDrahotěšice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Drahotěšice a výkup retro doplňků Drahotěšice jako jsou stará křesla Drahotěšice, staré kredence Drahotěšice, chromové gauče Drahotěšice, starožitné psací stoly Drahotěšice, starožitné jídelny Drahotěšice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Drahotěšice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Drahotěšice, výkup starožitného nábytku Drahotěšice, výkup použitého nábytku Drahotěšice, výkup nábytku Drahotěšice, výkup chromového nábytku Drahotěšice, výkup designového nábytku Drahotěšice, výkup nábytku Halabala Drahotěšice, výkup křesel Drahotěšice, výkup porcelánu Drahotěšice, výkup z pozůstalostí Drahotěšice, vyklízení pozůstalostí Drahotěšice. odhad starožitností Drahotěšice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI