Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Drahonín

Firma Výkup Antik Drahonín je zaměřena na výkup starožitností Drahonín a starožitného nábytku Drahonín po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDrahonín ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Drahonín a výkup retro doplňků Drahonín jako jsou stará křesla Drahonín, staré kredence Drahonín, chromové gauče Drahonín, starožitné psací stoly Drahonín, starožitné jídelny Drahonín, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Drahonín z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Drahonín, výkup starožitného nábytku Drahonín, výkup použitého nábytku Drahonín, výkup nábytku Drahonín, výkup chromového nábytku Drahonín, výkup designového nábytku Drahonín, výkup nábytku Halabala Drahonín, výkup křesel Drahonín, výkup porcelánu Drahonín, výkup z pozůstalostí Drahonín, vyklízení pozůstalostí Drahonín. odhad starožitností Drahonín

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI