Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Drahonice

Firma Výkup Antik Drahonice je zaměřena na výkup starožitností Drahonice a starožitného nábytku Drahonice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDrahonice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Drahonice a výkup retro doplňků Drahonice jako jsou stará křesla Drahonice, staré kredence Drahonice, chromové gauče Drahonice, starožitné psací stoly Drahonice, starožitné jídelny Drahonice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Drahonice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Drahonice, výkup starožitného nábytku Drahonice, výkup použitého nábytku Drahonice, výkup nábytku Drahonice, výkup chromového nábytku Drahonice, výkup designového nábytku Drahonice, výkup nábytku Halabala Drahonice, výkup křesel Drahonice, výkup porcelánu Drahonice, výkup z pozůstalostí Drahonice, vyklízení pozůstalostí Drahonice. odhad starožitností Drahonice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI