Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Drahobuz

Firma Výkup Antik Drahobuz je zaměřena na výkup starožitností Drahobuz a starožitného nábytku Drahobuz po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDrahobuz ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Drahobuz a výkup retro doplňků Drahobuz jako jsou stará křesla Drahobuz, staré kredence Drahobuz, chromové gauče Drahobuz, starožitné psací stoly Drahobuz, starožitné jídelny Drahobuz, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Drahobuz z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Drahobuz, výkup starožitného nábytku Drahobuz, výkup použitého nábytku Drahobuz, výkup nábytku Drahobuz, výkup chromového nábytku Drahobuz, výkup designového nábytku Drahobuz, výkup nábytku Halabala Drahobuz, výkup křesel Drahobuz, výkup porcelánu Drahobuz, výkup z pozůstalostí Drahobuz, vyklízení pozůstalostí Drahobuz. odhad starožitností Drahobuz

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI