Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Drahobudice

Firma Výkup Antik Drahobudice je zaměřena na výkup starožitností Drahobudice a starožitného nábytku Drahobudice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDrahobudice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Drahobudice a výkup retro doplňků Drahobudice jako jsou stará křesla Drahobudice, staré kredence Drahobudice, chromové gauče Drahobudice, starožitné psací stoly Drahobudice, starožitné jídelny Drahobudice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Drahobudice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Drahobudice, výkup starožitného nábytku Drahobudice, výkup použitého nábytku Drahobudice, výkup nábytku Drahobudice, výkup chromového nábytku Drahobudice, výkup designového nábytku Drahobudice, výkup nábytku Halabala Drahobudice, výkup křesel Drahobudice, výkup porcelánu Drahobudice, výkup z pozůstalostí Drahobudice, vyklízení pozůstalostí Drahobudice. odhad starožitností Drahobudice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI