Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Drahlín

Firma Výkup Antik Drahlín je zaměřena na výkup starožitností Drahlín a starožitného nábytku Drahlín po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDrahlín ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Drahlín a výkup retro doplňků Drahlín jako jsou stará křesla Drahlín, staré kredence Drahlín, chromové gauče Drahlín, starožitné psací stoly Drahlín, starožitné jídelny Drahlín, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Drahlín z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Drahlín, výkup starožitného nábytku Drahlín, výkup použitého nábytku Drahlín, výkup nábytku Drahlín, výkup chromového nábytku Drahlín, výkup designového nábytku Drahlín, výkup nábytku Halabala Drahlín, výkup křesel Drahlín, výkup porcelánu Drahlín, výkup z pozůstalostí Drahlín, vyklízení pozůstalostí Drahlín. odhad starožitností Drahlín

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI