Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Drahkov

Firma Výkup Antik Drahkov je zaměřena na výkup starožitností Drahkov a starožitného nábytku Drahkov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDrahkov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Drahkov a výkup retro doplňků Drahkov jako jsou stará křesla Drahkov, staré kredence Drahkov, chromové gauče Drahkov, starožitné psací stoly Drahkov, starožitné jídelny Drahkov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Drahkov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Drahkov, výkup starožitného nábytku Drahkov, výkup použitého nábytku Drahkov, výkup nábytku Drahkov, výkup chromového nábytku Drahkov, výkup designového nábytku Drahkov, výkup nábytku Halabala Drahkov, výkup křesel Drahkov, výkup porcelánu Drahkov, výkup z pozůstalostí Drahkov, vyklízení pozůstalostí Drahkov. odhad starožitností Drahkov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI