Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Drahenice

Firma Výkup Antik Drahenice je zaměřena na výkup starožitností Drahenice a starožitného nábytku Drahenice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDrahenice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Drahenice a výkup retro doplňků Drahenice jako jsou stará křesla Drahenice, staré kredence Drahenice, chromové gauče Drahenice, starožitné psací stoly Drahenice, starožitné jídelny Drahenice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Drahenice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Drahenice, výkup starožitného nábytku Drahenice, výkup použitého nábytku Drahenice, výkup nábytku Drahenice, výkup chromového nábytku Drahenice, výkup designového nábytku Drahenice, výkup nábytku Halabala Drahenice, výkup křesel Drahenice, výkup porcelánu Drahenice, výkup z pozůstalostí Drahenice, vyklízení pozůstalostí Drahenice. odhad starožitností Drahenice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI