Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Drahany

Firma Výkup Antik Drahany je zaměřena na výkup starožitností Drahany a starožitného nábytku Drahany po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDrahany ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Drahany a výkup retro doplňků Drahany jako jsou stará křesla Drahany, staré kredence Drahany, chromové gauče Drahany, starožitné psací stoly Drahany, starožitné jídelny Drahany, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Drahany z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Drahany, výkup starožitného nábytku Drahany, výkup použitého nábytku Drahany, výkup nábytku Drahany, výkup chromového nábytku Drahany, výkup designového nábytku Drahany, výkup nábytku Halabala Drahany, výkup křesel Drahany, výkup porcelánu Drahany, výkup z pozůstalostí Drahany, vyklízení pozůstalostí Drahany. odhad starožitností Drahany

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI