Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Drahanovice

Firma Výkup Antik Drahanovice je zaměřena na výkup starožitností Drahanovice a starožitného nábytku Drahanovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDrahanovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Drahanovice a výkup retro doplňků Drahanovice jako jsou stará křesla Drahanovice, staré kredence Drahanovice, chromové gauče Drahanovice, starožitné psací stoly Drahanovice, starožitné jídelny Drahanovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Drahanovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Drahanovice, výkup starožitného nábytku Drahanovice, výkup použitého nábytku Drahanovice, výkup nábytku Drahanovice, výkup chromového nábytku Drahanovice, výkup designového nábytku Drahanovice, výkup nábytku Halabala Drahanovice, výkup křesel Drahanovice, výkup porcelánu Drahanovice, výkup z pozůstalostí Drahanovice, vyklízení pozůstalostí Drahanovice. odhad starožitností Drahanovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI