Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dráchov

Firma Výkup Antik Dráchov je zaměřena na výkup starožitností Dráchov a starožitného nábytku Dráchov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDráchov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dráchov a výkup retro doplňků Dráchov jako jsou stará křesla Dráchov, staré kredence Dráchov, chromové gauče Dráchov, starožitné psací stoly Dráchov, starožitné jídelny Dráchov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dráchov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dráchov, výkup starožitného nábytku Dráchov, výkup použitého nábytku Dráchov, výkup nábytku Dráchov, výkup chromového nábytku Dráchov, výkup designového nábytku Dráchov, výkup nábytku Halabala Dráchov, výkup křesel Dráchov, výkup porcelánu Dráchov, výkup z pozůstalostí Dráchov, vyklízení pozůstalostí Dráchov. odhad starožitností Dráchov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI