Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Doupě

Firma Výkup Antik Doupě je zaměřena na výkup starožitností Doupě a starožitného nábytku Doupě po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDoupě ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Doupě a výkup retro doplňků Doupě jako jsou stará křesla Doupě, staré kredence Doupě, chromové gauče Doupě, starožitné psací stoly Doupě, starožitné jídelny Doupě, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Doupě z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Doupě, výkup starožitného nábytku Doupě, výkup použitého nábytku Doupě, výkup nábytku Doupě, výkup chromového nábytku Doupě, výkup designového nábytku Doupě, výkup nábytku Halabala Doupě, výkup křesel Doupě, výkup porcelánu Doupě, výkup z pozůstalostí Doupě, vyklízení pozůstalostí Doupě. odhad starožitností Doupě

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI