Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Doubravy

Firma Výkup Antik Doubravy je zaměřena na výkup starožitností Doubravy a starožitného nábytku Doubravy po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDoubravy ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Doubravy a výkup retro doplňků Doubravy jako jsou stará křesla Doubravy, staré kredence Doubravy, chromové gauče Doubravy, starožitné psací stoly Doubravy, starožitné jídelny Doubravy, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Doubravy z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Doubravy, výkup starožitného nábytku Doubravy, výkup použitého nábytku Doubravy, výkup nábytku Doubravy, výkup chromového nábytku Doubravy, výkup designového nábytku Doubravy, výkup nábytku Halabala Doubravy, výkup křesel Doubravy, výkup porcelánu Doubravy, výkup z pozůstalostí Doubravy, vyklízení pozůstalostí Doubravy. odhad starožitností Doubravy

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI