Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Doubravička

Firma Výkup Antik Doubravička je zaměřena na výkup starožitností Doubravička a starožitného nábytku Doubravička po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDoubravička ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Doubravička a výkup retro doplňků Doubravička jako jsou stará křesla Doubravička, staré kredence Doubravička, chromové gauče Doubravička, starožitné psací stoly Doubravička, starožitné jídelny Doubravička, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Doubravička z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Doubravička, výkup starožitného nábytku Doubravička, výkup použitého nábytku Doubravička, výkup nábytku Doubravička, výkup chromového nábytku Doubravička, výkup designového nábytku Doubravička, výkup nábytku Halabala Doubravička, výkup křesel Doubravička, výkup porcelánu Doubravička, výkup z pozůstalostí Doubravička, vyklízení pozůstalostí Doubravička. odhad starožitností Doubravička

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI