Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Doubravice

Firma Výkup Antik Doubravice je zaměřena na výkup starožitností Doubravice a starožitného nábytku Doubravice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDoubravice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Doubravice a výkup retro doplňků Doubravice jako jsou stará křesla Doubravice, staré kredence Doubravice, chromové gauče Doubravice, starožitné psací stoly Doubravice, starožitné jídelny Doubravice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Doubravice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Doubravice, výkup starožitného nábytku Doubravice, výkup použitého nábytku Doubravice, výkup nábytku Doubravice, výkup chromového nábytku Doubravice, výkup designového nábytku Doubravice, výkup nábytku Halabala Doubravice, výkup křesel Doubravice, výkup porcelánu Doubravice, výkup z pozůstalostí Doubravice, vyklízení pozůstalostí Doubravice. odhad starožitností Doubravice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI