Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Doubravčice

Firma Výkup Antik Doubravčice je zaměřena na výkup starožitností Doubravčice a starožitného nábytku Doubravčice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDoubravčice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Doubravčice a výkup retro doplňků Doubravčice jako jsou stará křesla Doubravčice, staré kredence Doubravčice, chromové gauče Doubravčice, starožitné psací stoly Doubravčice, starožitné jídelny Doubravčice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Doubravčice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Doubravčice, výkup starožitného nábytku Doubravčice, výkup použitého nábytku Doubravčice, výkup nábytku Doubravčice, výkup chromového nábytku Doubravčice, výkup designového nábytku Doubravčice, výkup nábytku Halabala Doubravčice, výkup křesel Doubravčice, výkup porcelánu Doubravčice, výkup z pozůstalostí Doubravčice, vyklízení pozůstalostí Doubravčice. odhad starožitností Doubravčice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI