Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Doubrava

Firma Výkup Antik Doubrava je zaměřena na výkup starožitností Doubrava a starožitného nábytku Doubrava po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDoubrava ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Doubrava a výkup retro doplňků Doubrava jako jsou stará křesla Doubrava, staré kredence Doubrava, chromové gauče Doubrava, starožitné psací stoly Doubrava, starožitné jídelny Doubrava, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Doubrava z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Doubrava, výkup starožitného nábytku Doubrava, výkup použitého nábytku Doubrava, výkup nábytku Doubrava, výkup chromového nábytku Doubrava, výkup designového nábytku Doubrava, výkup nábytku Halabala Doubrava, výkup křesel Doubrava, výkup porcelánu Doubrava, výkup z pozůstalostí Doubrava, vyklízení pozůstalostí Doubrava. odhad starožitností Doubrava

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI