Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Doubek

Firma Výkup Antik Doubek je zaměřena na výkup starožitností Doubek a starožitného nábytku Doubek po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDoubek ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Doubek a výkup retro doplňků Doubek jako jsou stará křesla Doubek, staré kredence Doubek, chromové gauče Doubek, starožitné psací stoly Doubek, starožitné jídelny Doubek, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Doubek z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Doubek, výkup starožitného nábytku Doubek, výkup použitého nábytku Doubek, výkup nábytku Doubek, výkup chromového nábytku Doubek, výkup designového nábytku Doubek, výkup nábytku Halabala Doubek, výkup křesel Doubek, výkup porcelánu Doubek, výkup z pozůstalostí Doubek, vyklízení pozůstalostí Doubek. odhad starožitností Doubek

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI