Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Doňov

Firma Výkup Antik Doňov je zaměřena na výkup starožitností Doňov a starožitného nábytku Doňov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDoňov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Doňov a výkup retro doplňků Doňov jako jsou stará křesla Doňov, staré kredence Doňov, chromové gauče Doňov, starožitné psací stoly Doňov, starožitné jídelny Doňov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Doňov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Doňov, výkup starožitného nábytku Doňov, výkup použitého nábytku Doňov, výkup nábytku Doňov, výkup chromového nábytku Doňov, výkup designového nábytku Doňov, výkup nábytku Halabala Doňov, výkup křesel Doňov, výkup porcelánu Doňov, výkup z pozůstalostí Doňov, vyklízení pozůstalostí Doňov. odhad starožitností Doňov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI