Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Domažlice

Firma Výkup Antik Domažlice je zaměřena na výkup starožitností Domažlice a starožitného nábytku Domažlice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDomažlice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Domažlice a výkup retro doplňků Domažlice jako jsou stará křesla Domažlice, staré kredence Domažlice, chromové gauče Domažlice, starožitné psací stoly Domažlice, starožitné jídelny Domažlice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Domažlice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Domažlice, výkup starožitného nábytku Domažlice, výkup použitého nábytku Domažlice, výkup nábytku Domažlice, výkup chromového nábytku Domažlice, výkup designového nábytku Domažlice, výkup nábytku Halabala Domažlice, výkup křesel Domažlice, výkup porcelánu Domažlice, výkup z pozůstalostí Domažlice, vyklízení pozůstalostí Domažlice. odhad starožitností Domažlice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI