Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dolenice

Firma Výkup Antik Dolenice je zaměřena na výkup starožitností Dolenice a starožitného nábytku Dolenice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDolenice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dolenice a výkup retro doplňků Dolenice jako jsou stará křesla Dolenice, staré kredence Dolenice, chromové gauče Dolenice, starožitné psací stoly Dolenice, starožitné jídelny Dolenice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dolenice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dolenice, výkup starožitného nábytku Dolenice, výkup použitého nábytku Dolenice, výkup nábytku Dolenice, výkup chromového nábytku Dolenice, výkup designového nábytku Dolenice, výkup nábytku Halabala Dolenice, výkup křesel Dolenice, výkup porcelánu Dolenice, výkup z pozůstalostí Dolenice, vyklízení pozůstalostí Dolenice. odhad starožitností Dolenice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI