Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Doksany

Firma Výkup Antik Doksany je zaměřena na výkup starožitností Doksany a starožitného nábytku Doksany po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDoksany ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Doksany a výkup retro doplňků Doksany jako jsou stará křesla Doksany, staré kredence Doksany, chromové gauče Doksany, starožitné psací stoly Doksany, starožitné jídelny Doksany, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Doksany z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Doksany, výkup starožitného nábytku Doksany, výkup použitého nábytku Doksany, výkup nábytku Doksany, výkup chromového nábytku Doksany, výkup designového nábytku Doksany, výkup nábytku Halabala Doksany, výkup křesel Doksany, výkup porcelánu Doksany, výkup z pozůstalostí Doksany, vyklízení pozůstalostí Doksany. odhad starožitností Doksany

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI