Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dohalice

Firma Výkup Antik Dohalice je zaměřena na výkup starožitností Dohalice a starožitného nábytku Dohalice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDohalice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dohalice a výkup retro doplňků Dohalice jako jsou stará křesla Dohalice, staré kredence Dohalice, chromové gauče Dohalice, starožitné psací stoly Dohalice, starožitné jídelny Dohalice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dohalice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dohalice, výkup starožitného nábytku Dohalice, výkup použitého nábytku Dohalice, výkup nábytku Dohalice, výkup chromového nábytku Dohalice, výkup designového nábytku Dohalice, výkup nábytku Halabala Dohalice, výkup křesel Dohalice, výkup porcelánu Dohalice, výkup z pozůstalostí Dohalice, vyklízení pozůstalostí Dohalice. odhad starožitností Dohalice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI