Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dobšice

Firma Výkup Antik Dobšice je zaměřena na výkup starožitností Dobšice a starožitného nábytku Dobšice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDobšice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dobšice a výkup retro doplňků Dobšice jako jsou stará křesla Dobšice, staré kredence Dobšice, chromové gauče Dobšice, starožitné psací stoly Dobšice, starožitné jídelny Dobšice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dobšice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dobšice, výkup starožitného nábytku Dobšice, výkup použitého nábytku Dobšice, výkup nábytku Dobšice, výkup chromového nábytku Dobšice, výkup designového nábytku Dobšice, výkup nábytku Halabala Dobšice, výkup křesel Dobšice, výkup porcelánu Dobšice, výkup z pozůstalostí Dobšice, vyklízení pozůstalostí Dobšice. odhad starožitností Dobšice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI