Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dobruška

Firma Výkup Antik Dobruška je zaměřena na výkup starožitností Dobruška a starožitného nábytku Dobruška po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDobruška ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dobruška a výkup retro doplňků Dobruška jako jsou stará křesla Dobruška, staré kredence Dobruška, chromové gauče Dobruška, starožitné psací stoly Dobruška, starožitné jídelny Dobruška, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dobruška z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dobruška, výkup starožitného nábytku Dobruška, výkup použitého nábytku Dobruška, výkup nábytku Dobruška, výkup chromového nábytku Dobruška, výkup designového nábytku Dobruška, výkup nábytku Halabala Dobruška, výkup křesel Dobruška, výkup porcelánu Dobruška, výkup z pozůstalostí Dobruška, vyklízení pozůstalostí Dobruška. odhad starožitností Dobruška

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI