Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dobršín

Firma Výkup Antik Dobršín je zaměřena na výkup starožitností Dobršín a starožitného nábytku Dobršín po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDobršín ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dobršín a výkup retro doplňků Dobršín jako jsou stará křesla Dobršín, staré kredence Dobršín, chromové gauče Dobršín, starožitné psací stoly Dobršín, starožitné jídelny Dobršín, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dobršín z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dobršín, výkup starožitného nábytku Dobršín, výkup použitého nábytku Dobršín, výkup nábytku Dobršín, výkup chromového nábytku Dobršín, výkup designového nábytku Dobršín, výkup nábytku Halabala Dobršín, výkup křesel Dobršín, výkup porcelánu Dobršín, výkup z pozůstalostí Dobršín, vyklízení pozůstalostí Dobršín. odhad starožitností Dobršín

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI