Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dobrovítov

Firma Výkup Antik Dobrovítov je zaměřena na výkup starožitností Dobrovítov a starožitného nábytku Dobrovítov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDobrovítov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dobrovítov a výkup retro doplňků Dobrovítov jako jsou stará křesla Dobrovítov, staré kredence Dobrovítov, chromové gauče Dobrovítov, starožitné psací stoly Dobrovítov, starožitné jídelny Dobrovítov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dobrovítov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dobrovítov, výkup starožitného nábytku Dobrovítov, výkup použitého nábytku Dobrovítov, výkup nábytku Dobrovítov, výkup chromového nábytku Dobrovítov, výkup designového nábytku Dobrovítov, výkup nábytku Halabala Dobrovítov, výkup křesel Dobrovítov, výkup porcelánu Dobrovítov, výkup z pozůstalostí Dobrovítov, vyklízení pozůstalostí Dobrovítov. odhad starožitností Dobrovítov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI