Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dobroslavice

Firma Výkup Antik Dobroslavice je zaměřena na výkup starožitností Dobroslavice a starožitného nábytku Dobroslavice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDobroslavice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dobroslavice a výkup retro doplňků Dobroslavice jako jsou stará křesla Dobroslavice, staré kredence Dobroslavice, chromové gauče Dobroslavice, starožitné psací stoly Dobroslavice, starožitné jídelny Dobroslavice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dobroslavice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dobroslavice, výkup starožitného nábytku Dobroslavice, výkup použitého nábytku Dobroslavice, výkup nábytku Dobroslavice, výkup chromového nábytku Dobroslavice, výkup designového nábytku Dobroslavice, výkup nábytku Halabala Dobroslavice, výkup křesel Dobroslavice, výkup porcelánu Dobroslavice, výkup z pozůstalostí Dobroslavice, vyklízení pozůstalostí Dobroslavice. odhad starožitností Dobroslavice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI