Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dobročkovice

Firma Výkup Antik Dobročkovice je zaměřena na výkup starožitností Dobročkovice a starožitného nábytku Dobročkovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDobročkovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dobročkovice a výkup retro doplňků Dobročkovice jako jsou stará křesla Dobročkovice, staré kredence Dobročkovice, chromové gauče Dobročkovice, starožitné psací stoly Dobročkovice, starožitné jídelny Dobročkovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dobročkovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dobročkovice, výkup starožitného nábytku Dobročkovice, výkup použitého nábytku Dobročkovice, výkup nábytku Dobročkovice, výkup chromového nábytku Dobročkovice, výkup designového nábytku Dobročkovice, výkup nábytku Halabala Dobročkovice, výkup křesel Dobročkovice, výkup porcelánu Dobročkovice, výkup z pozůstalostí Dobročkovice, vyklízení pozůstalostí Dobročkovice. odhad starožitností Dobročkovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI