Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dobrochov

Firma Výkup Antik Dobrochov je zaměřena na výkup starožitností Dobrochov a starožitného nábytku Dobrochov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDobrochov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dobrochov a výkup retro doplňků Dobrochov jako jsou stará křesla Dobrochov, staré kredence Dobrochov, chromové gauče Dobrochov, starožitné psací stoly Dobrochov, starožitné jídelny Dobrochov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dobrochov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dobrochov, výkup starožitného nábytku Dobrochov, výkup použitého nábytku Dobrochov, výkup nábytku Dobrochov, výkup chromového nábytku Dobrochov, výkup designového nábytku Dobrochov, výkup nábytku Halabala Dobrochov, výkup křesel Dobrochov, výkup porcelánu Dobrochov, výkup z pozůstalostí Dobrochov, vyklízení pozůstalostí Dobrochov. odhad starožitností Dobrochov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI