Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dobrná

Firma Výkup Antik Dobrná je zaměřena na výkup starožitností Dobrná a starožitného nábytku Dobrná po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDobrná ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dobrná a výkup retro doplňků Dobrná jako jsou stará křesla Dobrná, staré kredence Dobrná, chromové gauče Dobrná, starožitné psací stoly Dobrná, starožitné jídelny Dobrná, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dobrná z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dobrná, výkup starožitného nábytku Dobrná, výkup použitého nábytku Dobrná, výkup nábytku Dobrná, výkup chromového nábytku Dobrná, výkup designového nábytku Dobrná, výkup nábytku Halabala Dobrná, výkup křesel Dobrná, výkup porcelánu Dobrná, výkup z pozůstalostí Dobrná, vyklízení pozůstalostí Dobrná. odhad starožitností Dobrná

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI