Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dobrkovice

Firma Výkup Antik Dobrkovice je zaměřena na výkup starožitností Dobrkovice a starožitného nábytku Dobrkovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDobrkovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dobrkovice a výkup retro doplňků Dobrkovice jako jsou stará křesla Dobrkovice, staré kredence Dobrkovice, chromové gauče Dobrkovice, starožitné psací stoly Dobrkovice, starožitné jídelny Dobrkovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dobrkovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dobrkovice, výkup starožitného nábytku Dobrkovice, výkup použitého nábytku Dobrkovice, výkup nábytku Dobrkovice, výkup chromového nábytku Dobrkovice, výkup designového nábytku Dobrkovice, výkup nábytku Halabala Dobrkovice, výkup křesel Dobrkovice, výkup porcelánu Dobrkovice, výkup z pozůstalostí Dobrkovice, vyklízení pozůstalostí Dobrkovice. odhad starožitností Dobrkovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI