Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dobřív

Firma Výkup Antik Dobřív je zaměřena na výkup starožitností Dobřív a starožitného nábytku Dobřív po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDobřív ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dobřív a výkup retro doplňků Dobřív jako jsou stará křesla Dobřív, staré kredence Dobřív, chromové gauče Dobřív, starožitné psací stoly Dobřív, starožitné jídelny Dobřív, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dobřív z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dobřív, výkup starožitného nábytku Dobřív, výkup použitého nábytku Dobřív, výkup nábytku Dobřív, výkup chromového nábytku Dobřív, výkup designového nábytku Dobřív, výkup nábytku Halabala Dobřív, výkup křesel Dobřív, výkup porcelánu Dobřív, výkup z pozůstalostí Dobřív, vyklízení pozůstalostí Dobřív. odhad starožitností Dobřív

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI