Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dobříš

Firma Výkup Antik Dobříš je zaměřena na výkup starožitností Dobříš a starožitného nábytku Dobříš po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDobříš ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dobříš a výkup retro doplňků Dobříš jako jsou stará křesla Dobříš, staré kredence Dobříš, chromové gauče Dobříš, starožitné psací stoly Dobříš, starožitné jídelny Dobříš, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dobříš z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dobříš, výkup starožitného nábytku Dobříš, výkup použitého nábytku Dobříš, výkup nábytku Dobříš, výkup chromového nábytku Dobříš, výkup designového nábytku Dobříš, výkup nábytku Halabala Dobříš, výkup křesel Dobříš, výkup porcelánu Dobříš, výkup z pozůstalostí Dobříš, vyklízení pozůstalostí Dobříš. odhad starožitností Dobříš

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI