Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dobříň

Firma Výkup Antik Dobříň je zaměřena na výkup starožitností Dobříň a starožitného nábytku Dobříň po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDobříň ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dobříň a výkup retro doplňků Dobříň jako jsou stará křesla Dobříň, staré kredence Dobříň, chromové gauče Dobříň, starožitné psací stoly Dobříň, starožitné jídelny Dobříň, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dobříň z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dobříň, výkup starožitného nábytku Dobříň, výkup použitého nábytku Dobříň, výkup nábytku Dobříň, výkup chromového nábytku Dobříň, výkup designového nábytku Dobříň, výkup nábytku Halabala Dobříň, výkup křesel Dobříň, výkup porcelánu Dobříň, výkup z pozůstalostí Dobříň, vyklízení pozůstalostí Dobříň. odhad starožitností Dobříň

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI