Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dobříkov

Firma Výkup Antik Dobříkov je zaměřena na výkup starožitností Dobříkov a starožitného nábytku Dobříkov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDobříkov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dobříkov a výkup retro doplňků Dobříkov jako jsou stará křesla Dobříkov, staré kredence Dobříkov, chromové gauče Dobříkov, starožitné psací stoly Dobříkov, starožitné jídelny Dobříkov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dobříkov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dobříkov, výkup starožitného nábytku Dobříkov, výkup použitého nábytku Dobříkov, výkup nábytku Dobříkov, výkup chromového nábytku Dobříkov, výkup designového nábytku Dobříkov, výkup nábytku Halabala Dobříkov, výkup křesel Dobříkov, výkup porcelánu Dobříkov, výkup z pozůstalostí Dobříkov, vyklízení pozůstalostí Dobříkov. odhad starožitností Dobříkov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI