Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dobřichovice

Firma Výkup Antik Dobřichovice je zaměřena na výkup starožitností Dobřichovice a starožitného nábytku Dobřichovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDobřichovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dobřichovice a výkup retro doplňků Dobřichovice jako jsou stará křesla Dobřichovice, staré kredence Dobřichovice, chromové gauče Dobřichovice, starožitné psací stoly Dobřichovice, starožitné jídelny Dobřichovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dobřichovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dobřichovice, výkup starožitného nábytku Dobřichovice, výkup použitého nábytku Dobřichovice, výkup nábytku Dobřichovice, výkup chromového nábytku Dobřichovice, výkup designového nábytku Dobřichovice, výkup nábytku Halabala Dobřichovice, výkup křesel Dobřichovice, výkup porcelánu Dobřichovice, výkup z pozůstalostí Dobřichovice, vyklízení pozůstalostí Dobřichovice. odhad starožitností Dobřichovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI