Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dobřichov

Firma Výkup Antik Dobřichov je zaměřena na výkup starožitností Dobřichov a starožitného nábytku Dobřichov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDobřichov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dobřichov a výkup retro doplňků Dobřichov jako jsou stará křesla Dobřichov, staré kredence Dobřichov, chromové gauče Dobřichov, starožitné psací stoly Dobřichov, starožitné jídelny Dobřichov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dobřichov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dobřichov, výkup starožitného nábytku Dobřichov, výkup použitého nábytku Dobřichov, výkup nábytku Dobřichov, výkup chromového nábytku Dobřichov, výkup designového nábytku Dobřichov, výkup nábytku Halabala Dobřichov, výkup křesel Dobřichov, výkup porcelánu Dobřichov, výkup z pozůstalostí Dobřichov, vyklízení pozůstalostí Dobřichov. odhad starožitností Dobřichov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI