Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dobříč

Firma Výkup Antik Dobříč je zaměřena na výkup starožitností Dobříč a starožitného nábytku Dobříč po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDobříč ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dobříč a výkup retro doplňků Dobříč jako jsou stará křesla Dobříč, staré kredence Dobříč, chromové gauče Dobříč, starožitné psací stoly Dobříč, starožitné jídelny Dobříč, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dobříč z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dobříč, výkup starožitného nábytku Dobříč, výkup použitého nábytku Dobříč, výkup nábytku Dobříč, výkup chromového nábytku Dobříč, výkup designového nábytku Dobříč, výkup nábytku Halabala Dobříč, výkup křesel Dobříč, výkup porcelánu Dobříč, výkup z pozůstalostí Dobříč, vyklízení pozůstalostí Dobříč. odhad starožitností Dobříč

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI