Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dobřenice

Firma Výkup Antik Dobřenice je zaměřena na výkup starožitností Dobřenice a starožitného nábytku Dobřenice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDobřenice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dobřenice a výkup retro doplňků Dobřenice jako jsou stará křesla Dobřenice, staré kredence Dobřenice, chromové gauče Dobřenice, starožitné psací stoly Dobřenice, starožitné jídelny Dobřenice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dobřenice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dobřenice, výkup starožitného nábytku Dobřenice, výkup použitého nábytku Dobřenice, výkup nábytku Dobřenice, výkup chromového nábytku Dobřenice, výkup designového nábytku Dobřenice, výkup nábytku Halabala Dobřenice, výkup křesel Dobřenice, výkup porcelánu Dobřenice, výkup z pozůstalostí Dobřenice, vyklízení pozůstalostí Dobřenice. odhad starožitností Dobřenice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI