Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dobřeň

Firma Výkup Antik Dobřeň je zaměřena na výkup starožitností Dobřeň a starožitného nábytku Dobřeň po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDobřeň ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dobřeň a výkup retro doplňků Dobřeň jako jsou stará křesla Dobřeň, staré kredence Dobřeň, chromové gauče Dobřeň, starožitné psací stoly Dobřeň, starožitné jídelny Dobřeň, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dobřeň z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dobřeň, výkup starožitného nábytku Dobřeň, výkup použitého nábytku Dobřeň, výkup nábytku Dobřeň, výkup chromového nábytku Dobřeň, výkup designového nábytku Dobřeň, výkup nábytku Halabala Dobřeň, výkup křesel Dobřeň, výkup porcelánu Dobřeň, výkup z pozůstalostí Dobřeň, vyklízení pozůstalostí Dobřeň. odhad starožitností Dobřeň

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI