Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dobré

Firma Výkup Antik Dobré je zaměřena na výkup starožitností Dobré a starožitného nábytku Dobré po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDobré ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dobré a výkup retro doplňků Dobré jako jsou stará křesla Dobré, staré kredence Dobré, chromové gauče Dobré, starožitné psací stoly Dobré, starožitné jídelny Dobré, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dobré z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dobré, výkup starožitného nábytku Dobré, výkup použitého nábytku Dobré, výkup nábytku Dobré, výkup chromového nábytku Dobré, výkup designového nábytku Dobré, výkup nábytku Halabala Dobré, výkup křesel Dobré, výkup porcelánu Dobré, výkup z pozůstalostí Dobré, vyklízení pozůstalostí Dobré. odhad starožitností Dobré

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI