Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dobrčice

Firma Výkup Antik Dobrčice je zaměřena na výkup starožitností Dobrčice a starožitného nábytku Dobrčice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDobrčice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dobrčice a výkup retro doplňků Dobrčice jako jsou stará křesla Dobrčice, staré kredence Dobrčice, chromové gauče Dobrčice, starožitné psací stoly Dobrčice, starožitné jídelny Dobrčice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dobrčice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dobrčice, výkup starožitného nábytku Dobrčice, výkup použitého nábytku Dobrčice, výkup nábytku Dobrčice, výkup chromového nábytku Dobrčice, výkup designového nábytku Dobrčice, výkup nábytku Halabala Dobrčice, výkup křesel Dobrčice, výkup porcelánu Dobrčice, výkup z pozůstalostí Dobrčice, vyklízení pozůstalostí Dobrčice. odhad starožitností Dobrčice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI