Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dobratice

Firma Výkup Antik Dobratice je zaměřena na výkup starožitností Dobratice a starožitného nábytku Dobratice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDobratice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dobratice a výkup retro doplňků Dobratice jako jsou stará křesla Dobratice, staré kredence Dobratice, chromové gauče Dobratice, starožitné psací stoly Dobratice, starožitné jídelny Dobratice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dobratice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dobratice, výkup starožitného nábytku Dobratice, výkup použitého nábytku Dobratice, výkup nábytku Dobratice, výkup chromového nábytku Dobratice, výkup designového nábytku Dobratice, výkup nábytku Halabala Dobratice, výkup křesel Dobratice, výkup porcelánu Dobratice, výkup z pozůstalostí Dobratice, vyklízení pozůstalostí Dobratice. odhad starožitností Dobratice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI